Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Національний Університет Фізичного Виховання та Спорту України став новим партнером Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка
Справжній успіх не народжується одноосібним зусиллям, він виходить на світ завдяки відданому партнерству та спільним зусиллям, які творять найяскравіші досягнення. Тож Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка та Національний Університет Фізичного Виховання та Спорту України- стали партнерами. На робочій зустрічі з ректором університету Євген..
[ читати далі ]
Курсанти та офіцери Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) стали учасниками комплексних інклюзивних змагань «KYIV MILITARY GAMES», які проходили під егідою Федерації спортсменів України
«Kyiv Military Games» мали на меті підвищити патріотичний настрій в суспільстві, заохотити військовослужбовців, представників силових органів, ветеранів, які постраждали в ході бойових дій або службових обов’язків, та їхніх родичів до занять спортом. Понад 300 спортсменів взяли участь у змаганнях, де вони могли продемонструвати..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ мали нагоду поглибити свої знання у сфері політики та національної безпеки під час зустрічі з депутатом Верховної Ради Соломією Бобровською
Пані Соломія є членом Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Курсантам було цікаво дізнатися про інформаційну стратегію держави у відповідь на сучасні виклики. Вони ставили їй запитання про способи взаємодії з громадянами, значення інформаційної політики для управління країною та національної безпеки. Соломія Бобровська над..
[ читати далі ]
З нагоди відзначення 32-ої річниці від дня створення Збройних Сил України начальник Військового інституту бригадний генерал Анатолій Шевченко привітав військовослужбовців та працівників ЗСУ
«У кожного з вас б’ється серце справжнього патріота. Ви присвячуєте своє життя служінню Батьківщині. Ваша відданість, самопожертва та професіоналізм є головною запорукою нашої Перемоги. Цього року ЗС України 32 роки. За мірками нашого історичного досвіду держави, 32 роки – це небагато. З цих 32-х років агресор безжально нищить укр..
[ читати далі ]
До Військового інституту завітали представники благодійної організації Литовської Республіки «Strong together»
Начальник Військового інституту бригадний генерал Анатолій Шевченко розповів шановним гостям про структуру ВІКНУ та спеціальності за якими здійснюють підготовку майбутніх офіцерів професійні викладачі ВІКНУ. Окрім того, з Головою делегації паном Едмундасом Якілайтісом обговорили питання щодо співпраці та допомоги Центру підготовки військових капе..
[ читати далі ]
У Військовому інституті відбувся випуск молодших лейтенантів за спеціальністю морально-психологічне забезпечення та психологія
За відносно короткий період часу військовослужбовці пройшли професійну підготовку та отримали сертифікати про завершення навчання й первинне офіцерське звання. На випуску був присутній заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України полковник Володимир Яцентюк та священнослужитель ПЦУ Степан Альмес, який..
[ читати далі ]
У ВІКНУ пройшли змагання на першість Військового інституту зі стрільби з бойової зброї серед постійного складу
Відповідно до Плану-календаря спортивних заходів на 2023-2024 навчальний рік і з метою підвищення вогневої виучки, вдосконалення навичок із володіння стрілецькою зброєю, популяризацію стрілецького виду спорту та підвищення рівня професійної підготовленості та спеціальних навичок зі стрільби з вогнепальної зброї військовослужбовців, в інституті про..
[ читати далі ]
Результати конкурсного відбору Erasmus +
"Ніколає Балческу" Академія сухопутних військ м. Сібіу (Румунія). Результати конкурсного відбору За результатами роботи відбіркової комісії оголошуємо список номінантів: KA10751 KA10723 Вітаємо номінованих та бажаємо великих успіхів претендентам на стипендії за іншими конкурсами! *Нагадуємо, що остаточне рішення стосовно номінації приймают..
[ читати далі ]
XVIII щорічний конкурс авторської пісні і поезії
Курсанти Військового інституту продемонстрували свої таланти на XVIII щорічному конкурсі авторської пісні та поезії, який відбувся у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. На конкурсі виступив музичний гурт Військового інстиуту «Viar» та курсанти, які презентували свої авторські пісні та вірші. Всі вони заслужено о..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відбувся загальноінститутський фінал інтелектуальної гри «Брейн-ринг»
У запеклому розумовому батлі зійшлись команди трьох факультетів - переможці міжфакультетських ігор. Питання були підготовлені різної складності. Зокрема, з історії України та світу, культури, мистецтви та науки. Одне із найскладніших запитань курсантам поставив Голова журі - Заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник..
[ читати далі ]