Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Воєнно-наукове товариство слухачів, курсантів (студентів)

Воєнно-наукове товариство слухачів (курсантів, студентів) Військового інституту розпочало свою роботу 2004 року.

На даний час Воєнно-наукове товариство слухачів (курсантів, студентів) Військового інституту очолює старший солдат 321-е навчальної групи військового факультету фінансів і права РОВІНСЬКА Олександра (моб. тел. 098-173-59-55, e-mail: olexandrarovinska@gmail.com)

З метою упорядкування наукової роботи слухачів (курсантів, студентів) Військового інституту наказом начальника Військового інституту № 134н від 29.12.2020 введено в дію «Положення про Воєнно-наукове товариство слухачів (курсантів, студентів) Військового інституту Київського національного університету іменні Тараса Шевченка».

Наразі Воєнно-наукове товариство слухачів (курсантів, студенів) нараховує 135 членів, які представляють всі курси та спеціальності Військового інституту.

Члени Воєнно-наукового товариства слухачів (курсантів, студенів) активно залучаються до роботи в наукових гуртках кафедр Військового інституту, у виконанні науково-дослідних робіт, що проводяться на кафедрах і в науково-дослідному центрі Військового інституту, участі в наукових конференціях (семінарах, круглих столах) за галуззю освітньої діяльності, Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, Конкурсі на кращу наукову роботу слухачів (курсантів, студентів) у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

УЧАСТЬ В КОНКУРСІ НА КРАЩУ НАУКОВУ РОБОТУ

СЛУХАЧІВ (КУРСАНТІВ, СТУДЕНТІВ) У ВІЙСЬКОВОМУ ІНСТИТУТІ

ПРОГРАМА НАТО

З УДОСКОНАЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ (DEEP)