Вперше курсантка ВІКНУ взяла участь у літній Універсіаді України з важкої атлетики

Цього року розпочалась ХІХ літня Універсіада України, в рамках якої було включено 24 олімпійських види спорту. Змагання з важкої атлетики проходили у місті Луцьк з 16 по 19 березня 2024 року. Від Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) на цих змаганнях виступала курсантка, кандидат у майстри спорту України та член Національної збірної команди України Валерія Орлова. Дівчина змагалася з сильнішими спортсменками України та виборола 3 бронзові медалі у ваговій категорії 45 кг.

Валерія показала вражаючі результати: у ривку - 44 кг, у поштовху - 55 кг, загальна сума двоборства - 99 кг .

XIX літня Універсіада України з важкої атлетики проводиться з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту, зокрема важкої атлетики, у закладах вищої освіти. Це також сприяє масовому залученню студентів до занять спортом та підготовці до участі у міжнародних змаганнях.

Бажаємо Валерії подальших успіхів та навчання!