Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Виховна робота

Виховна робота у Військовому інституті охоплює всі сфери життєдіяльності навчального закладу та цілком відповідає вимогам морально-психологічного забезпечення навчально-виховного процесу. Заходи морально-психологічного забезпечення підготовки військових фахівців для потреб Збройних Сил та інших військових формувань, призваних із запасу, в ході мобілізації виконуються у повному обсязі і чіткій відповідності до вимог керівних документів. Культурно-просвітницькі і виховні заходи спрямовуються на розвиток у військовослужбовців почуття гордості за Збройні Сили, поваги до історичної спадщини та культурного надбання українського народу. Так, у 2016/2017 навчальному році військовослужбовцями та працівниками Військового інституту було відвідано більше, ніж 50 заходів у музеях, театрах, історико- культурних закладах, для особового складу військовим оркестром організовано 11 концертів.

Заходи виховної роботи

Для підняття авторитету військової служби проводяться дні відкритих дверей, відзначення річниць Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Військового інституту, вшанування ветеранів інституту, ветеранів військової службита ветераныв АТО, відзначення знаменних подій у суспільно-політичному та культурно-історичному житті країни, героїв визвольних змагань в історії українського народу.

Щорічно відзначаються державні та професійні свята: 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 8 Березня – Міжнародний жіночий день, 28 червня – День Конституції України, 23 серпня – День Державного Прапора України, 24 серпня – День Незалежності України, 1 вересня – День знань, 7 жовтня − День працівників освіти, 14 жовтня – День Захисника України, 16 жовтня – день заснування військової підготовки у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (День Військового інституту), 6 грудня– День Збройних Сил України, та інщі в тому числі й релігійні.