Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Військовий факультет сил підтримки та забезпечення

Військовий факультет сил підтримки та забезпечення

Факультет у складі Відділення військової підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка було створено 8 грудня 1993 року під назвою "Факультет військово-гуманітарної підготовки", з часом він був перейменований у "Факультет військово-фінансової підготовки".

У 2004 році факультет отримав назву "Військовий фінансово-економічний факультет", з 2010 року має сучасну назву – "Військовий факультет фінансів і права".

Військовий факультет фінансів і права проводить підготовку фахівців з освітнім рівнем “магістр, офіцер тактичного рівня” за напрямом підготовки " Фінанси, банківська справа та страхування ", "Правознавство", "Геоінформаційні системи і технології".

Управління факультету

Начальник віійськового факультету сил підтримки та забезпечення

полковник
Шпирко Ігор Богданович


Заступник начальника факультету з навчальної та наукової роботи - начальник навчальної частини віійськового факультету сил підтримки та забезпечення
підполковник
Піголь Юрій Миколайович

Наукова та науково-технічна діяльність

Основними формами наукової діяльності на факультеті є проведення науково-дослідних робіт відповідно до пріоритетних напрямів наукових досліджень Збройних Сил України, організація роботи воєнно-наукових товариств, аналіз, узагальнення й розповсюдження досвіду наукової роботи та його впровадження в навчальний процес.

Факультет складається з 3 кафедр: