Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Знак інституту

Знак має форму геральдичного щита синього кольору. Щит обрамлений вінком із золотого листя. Це поєднання кольорів відтворює кольори Державного Прапору України. Вінок із золотого лаврового листя – прадавній символ благородства вчинків, шляхетної поведінки, мудрості, патріотизму – чеснот, які повинен мати воїн.

У верхній частині щита міститься меч – історичний символ воїна-захисника – та покладена на меч розкрита книга – символ мудрості та знань, які дає навчання. На книзі надпис: «Військовий інститут».

Нижче меча та книги жовтими літерами на синьому тлі відтворено надпис: «Київський національний університет імені Тараса Шевченка» -навчальний заклад, структурним підрозділом якого є Військовий інститут. «м. Київ» – назва міста, в якому знаходиться навчальний заклад.

Щит із вінком накладені на зображення ордена Святого Володимира, виконаного з емалі у кольорах цього ордена – червоний хрест з чорним облямуванням і чорний із золотим облямуванням круг у центрі на фоні стилізованого зображення сонячного проміння та орденської стрічки червоного кольору.

Орден Святого Володимира нагадує про давню історію університету, який до 1939 року був Університетом імені Святого Володимира, його традиції та світову славу, а також про те, що сьогоднішні військовослужбовці – це спадкоємці багаторічної історії та славних традицій Університету, які вони повинні примножувати і передавати прийдешнім поколінням.

Знак увінчує синя стрічка, на якій визначені пять принципів діяльності Військового інституту: «Патріотизм. Професіоналізм. Порядність. Послідовність. Прозорість».