Київський національний університет імені Тараса Шевченка зібрав жінок-лідерок на форум «Об’єднані заради майбутнього»

У КНУ імені Тараса Шевченка відбувся Форум жінок-лідерок «Об’єднані заради майбутнього», який став платформою для обговорення ключових аспектів та викликів, що стоять перед жінками в сучасному світі.

Форум зібрав 15 відомих діячок, справжніх лідерок своєї сфери, та понад 200 зареєстрованих учасниць. Серед спікерок та учасниць була також Наталія Литвиненко, радниця з гендерних питань, начальниця кафедри ГІСТ військового факультету сил підтримки та забезпечення Військового інституту.

Захід був поділений на три тематичні блоки:

Національна єдність: збереження національної ідентичності, розвитку громадянського суспільства та розширенні партнерства України та демократичних країн.

Регіони та відбудова: розбудова регіональної політики та повоєнної відбудови.

Синергія освіти, бізнесу та громадськості: покращення системи освіти та розвитку бізнесу й економіки.

Форум жінок-лідерок «Об’єднані заради майбутнього» вразив потужною атмосферою енергетично та соціально сильних жінок і тих, які прийшли послухати, перейняти досвід/поділитися досвідом, мотивуватися і взяти лідерство на себе.