Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Залучаємо молодь до науки
Відповідно до Плану наукової і науково-технічної діяльності Військового інституту на 2013 рік 26.04.13 у ВІКНУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, ад’юнктів, слухачів, курсантів і студентів на тему “Сучасні проблеми розбудови Збройних Сил України”. Пленарне засідання конференції відкрив заступник ..
[ читати далі ]
Відбулось перше навчальне заняття із курсантами-випускниками за участю замовників на підготовку військових фахівців за відповідними спеціальностями
З метою актуалізації знань випускників 2013 року щодо сучасної нормативно-правової бази з реформування та розвитку Збройних Сил України у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка у квітні-травні ц. р. планується проведення додаткових занять із курсантами-випускниками за участю замовників на підготовку військ..
[ читати далі ]
Уперше головою Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка обрано курсанта ВІКНУ
На звітно-виборчій конференції Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка відбулася 23.04.13 за головуванням проректора університету з наукової роботи Сергія Вижви, уперше за існування цієї наукової молодіжної самоврядної організації було обрано головою представника Військового інст..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ за чисте довкілля
Справжня весна, – сонячна, тепла, квітуча, – у цьому році завітала до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 20.04.13. У цей день згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 від 1998 року військовослужбовці та працівники Збройних Сил України ВІКНУ у повно..
[ читати далі ]
70 курсантів ВІКНУ взяли участь у проведенні «Дня донора»
Сьогодні, 11.04.13, у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відповідно до Плану комплектування донорів та заготівлі крові у військових частинах, установах і навчальних закладах на 2013 рік Центр крові Міністерства оборони України в рамках “Дня донора” у черговий раз проводив забір кров..
[ читати далі ]
Воєнній ідеології – головний пріоритет у професійній підготовці
Відповідно до вимог наказу Міністра оборони України від 20.03.13 № 188 “Про затвердження Інструкції з воєнно-ідеологічної підготовки у Збройних Силах України” у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченкa (ВІКНУ) 04.04.13 відбулося інструкторсько-методичне заняття з керівниками груп воєнно-ідеологіч..
[ читати далі ]
У ВІКНУ перебувала делегація експертів НАТО
Відповідно до рішення першого заступника Міністра оборони України 23.03.13 у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченкa (ВІКНУ) перебувала делегація експертів програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (Defence Education Enhancement Program – DEEP) на чолі з Жаном д’Андураном, кері..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ визволяють столицю від снігу
Четвертий день поспіль військовослужбовці Військового інституту продовжують надавати допомогу жителям столиці у боротьбі зі сніговою негодою. З 23 березня у ВІКНУ працює штаб із ліквідації наслідків стихійного лиха на чолі з начальником Військового інституту генерал-майором Віктором Балабіним. Пробиваючи великі замети метр за метром, вулицю за вули..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відсвяткували Міжнародний жіночий день
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 07.03.13 відбулися святкові заходи, присвячені Міжнародному дню захисту прав жінок та миру. За встановленою останніми роками традицією урочисті збори особового складу більше нагадували театралізовану виставу: вітальні виступи, оголошення святкових наказів М..
[ читати далі ]
ВІКНУ святкує День захисника Вітчизни
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченкa (ВІКНУ) 22.02.12 проведено урочисті збори особового складу, присвячені Дню захисника Вітчизни. Захід розпочався й надалі супроводжувався музичними вітаннями військового оркестру ВІКНУ, що зробило свято особливим. Вітаючи присутніх від імені ректора та керівництва ун..
[ читати далі ]