Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У ВІКНУ пройшли курс з гендерної політики та протидії сексуальним домаганням у військовій сфері
Курсанти, які входять до складу Ради з гендерних питань Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшли курс «Гендерна політика та протидія сексуальним домаганням у військовій сфері». За допомогою громадського проєкту масових відкритих онлайн-курсівна на платформі “Prometheus” вони ..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ влаштували діткам справжнє новорічне свято
Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка влаштували справжнє новорічне свято для вихованців столичного соціально-реабілітаційного психологічного центру для дітей №1. Найбільше діти зраділи не солодощам, з якими до них приїхали курсанти ВІКНУ, а увазі, якої їм так не вистачає. Їхні, по-справжньому до..
[ читати далі ]
Курсант ВІКНУ виборов три медалі на чемпіонаті Европи в Угорщині
Курсант Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Владислав Глущенко виборов два срібла і одну бронзу на чемпіонаті Європи з кікбоксингу який нещодавно пройшов в місті Залаегерсег (Угорщина). Владислав у складі збірної України виступає не вперше. До цього він в 2019 році став переможцем чемпіонату світу з цьо..
[ читати далі ]
Гендерна рівність закладається в основу системи освіти
Радник начальника Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з гендерних питань підполковник Наталія Литвиненко та курсанти, які входять до Ради з гендерних питань, взяли участь у Всеукраїнському круглому столі «Моніторинг стану впровадження гендерних підходів в процес підготовки фахівців сектора безпе..
[ читати далі ]
160 лейтенантів цього року випустив ВІКНУ імені Тараса Шевченка
Цього року Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка закінчили 160 курсантів, в тому числі 45 жінок- військовослужбовців та отримали своє перше офіцерське звання лейтенант. Вже завтра вони роз'їдуться по військовим частинам. Більшість з них служитимуть у Сухопутних військах Збройних Сил України. На церемоні..
[ читати далі ]
Комусь солодощі, а комусь і різку. Святий Миколай завітав до курсантів ВІКНУ
Напередодні Дня Святого Миколая Чудотворця, курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за традицією отримали солодкі подарунки, і не тільки. Курсанти, які були слухняними, не порушували військової дисципліни, гарно склали іспити та готуються до канікулярної відпустки отримали від Святого Мик..
[ читати далі ]
До уваги ЗМІ! У Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться випуск молодих офіцерів
До уваги ЗМІ. 18 грудня 2021 року о 9.45 у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться церемонія випуску молодих офіцерів. Цього року Військовий інститут закінчують 160 курсантів, серед яких 7 учасників бойових дій та 45 військовослужбовців – жінок. Основна частина випускників отримала розподілення до бойових бригад та полків ..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ стали преможцями у чемпіонаті Києва з легкої атлетики
Курсант Анатолій Тонконоженко посів 2 місце у змаганнях на дистанції 3 км. з результатом 8 хв 50 с. Також випробовували свої сили та здобували новий досвід на різних дистанціях, військові легкоатлети: Денис Бакало, Андрій Пайол та Любов Богданова. До чемпіонату допускали спортсменів міста Києва та територіальних ФЛА України, спортивних шкіл всіх ти..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ оглянули виставку військової техніки та озброєння, яке поступає до Сухопутних військ Збройних Сил України
Напередодні Дня Сухопутних військ Збройних Сил України, який щороку відзначається 12 грудня, курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка ознайомилися із виставкою перспективних зразків озброєння та новітньою технікою, яка вже використовується у військових частинах виду і в районі проведення ООС зокрема..
[ читати далі ]
У ВІКНУ екзаменаційна комісія перевіряє рівень підготовки майбутніх військових психологів
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка триває робота екзаменаційної комісії для атестації курсантів випускного курсу. Випускники навчального закладу складають комплексні кваліфікаційні іспити перед отриманням першого офіцерського звання. Окрім цього, визначається фактична відповідність якості підготовки..
[ читати далі ]