Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

У Військовому інституті розпочалось навчання п’ятого набору курсів підвищення кваліфікації з питань військового капеланства ЗС України

На початку заходу, усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про українських воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність України, зокрема, і військових капеланів  - протоієрея Мар’яна Дюса та пастора Марка Купчененка.

 

«Радий вітати вас в стінах Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка. У цей, важливий для нашої Батьківщини час, у час протистояння жорстокому ворогу, ви відгукнулися на заклик України, на заклик Бога, стати пліч-о-пліч з українськими лицарями боронити Батьківщину, наших близьких та рідних від навали російської орди. Ви є тими охоронцями, що бережуть людяність українського воїна. Під час навчання ми дамо ті знання, які допоможуть вам стати фаховими офіцерами ЗС України», - зазначив начальник Військового інституту бригадний генерал Анатолій Шевченко.

 

На заході також були присутні поважні гості: ТВО начальника Служби військового капеланства ЗСУ полковник Віталій Скрибець, секретар Синодального управління військового духовенства ПЦУ протоієрей Олексій Гончаренко,  заступник голови Департаменту військового капеланства Патріаршої курії отець Андрій Зелінський, голова відділу зовнішніх відносин Української Євангельської Церкви пастор Анатолій Райчинець, керівник Департаменту військового капеланства пастор Юрій Сабадаш, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук, головний спеціаліст відділу з гендерних питань та зв'язків з релігійними організаціями Управління гуманітарного забезпечення МОУ пан Юрій Зубрицький.

 

Наприкінці відкриття чергових курсів усі присутні приєднались до спільної молитви про Боже благословення на навчання військових капеланів.

Фотографії