Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Курсанти ВІКНУ взяли участь у Чемпіонаті Києва з гирьового спорту серед закладів вищої освіти
Гирьовий спорт - це не просто піднімання важких гирь, а ціла наука і мистецтво, яке вимагає від спортсменів гармонійного розвитку всіх м’язів, координації рухів, концентрації уваги і сильної волі. Завдяки наполегливій праці над собою кожного курсанта та офіцера та спільній роботі кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і..
[ читати далі ]
У Військовому інституті відбулися змагання на першість з гирьового спорту інституту
Змагання присвячені пам'яті курсанта ВІКНУ молодшого лейтенанта посмертно Яна Шевченка, який віддав своє життя за Україну під час повномасштабного вторгнення. Учасники і гості заходу зібрались, щоб таким чином вшанувати пам'ять молодого військовослужбовця. Він захоплювався гирьовим спортом та мріяв про спортивні досягнення. Напередодні змаг..
[ читати далі ]
У Військовому інституті відбулось урочисте відкриття 4-го набору курсів підвищення кваліфікації з питань військового капеланства Збройних Сил України.
На цьому курсі будуть навчатись і підвищувати свою кваліфікацію близько 30 військових священнослужителів. «Місія капеланського служіння надзвичайно важлива, адже саме ви своєю присутністю поміж військовослужбовців свідчите про цінність для Бога кожної людської душі, кожної особистості», - звернувся до військових Начальник Військового..
[ читати далі ]
До військового інституту завітала Тетяна Ларіна
Тетяна Ларіна - психолог та міжнародно сертифікований тренер НЛП. Її лекція була спрямована не лише на курсантів, а й на військовослужбовців, які проходять курси підвищення кваліфікації у галузі психологічної роботи. Психолог наголосила на тому, що спостереження за тим, як людина спілкується, може розкрити багато. Важливо враховувати амплітуду ..
[ читати далі ]
XVIII щорічний конкурс пвторської пісні і поезії
Курсанти Військового інституту продемонстрували свої таланти на XVIII щорічному конкурсі авторської пісні та поезії, який відбувся у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. На конкурсі виступив музичний гурт Військового інстиуту «Viar» та курсанти, які презентували свої авторські пісні та вірші. Всі вони заслужено о..
[ читати далі ]
Офіцери Військового інституту провели онлайн-зустріч з професором та Директором Центру військової етики Великобританії Девідом Уетхемом.Офіцери Військового інституту провели онлайн-зустріч з професором та Директором Центру військової етики Великобританії
Доктор Уетхем зі своєю командою розробляють новітні навчальні та практичні матеріали для вдосконалення і спрощення роботи військових психологів під час навчання та в умовах ведення бойових дій. Один з його проєктів - “Moral support cards” (Картки моральної підтримки). «Картки показали себе добре. Є багато фітбеку багато зворотньог..
[ читати далі ]
Історичний квест «Козацькі клейноди»
У Військовому інституті на військовому факультеті сил підтримки та забезпечення був проведений патріотично-історичний квест «Козацькі клейноди». У змаганнях брали участь 9 команд факультету. Курсанти були поділені на курені - військово-адміністративні одиниці Запорізької Січі часів XVI-XVIII століття. Керував пошуками козаків-військових..
[ читати далі ]
Вручення погонів з черговими військовими званнями
Сьогоднішній ранок розпочався нетрадиційно. Начальник факультету міжнародних відносин і права Військового інституту полковник Юрій Мадяр вручив курсантам чергові військові звання «молодший сержант» та «сержант» за зразкове виконання своїх службових обов’язків, сумлінне навчання та розвиток сержантського корпусу ЗСУ. ..
[ читати далі ]
Легкоатлетичний сезон-2023 невпинно добігає до фінішної лінії та попереду ще чемпіонат Європи
Здорова конкуренція, боротьба за першість та шалені емоції. Все це притаманне змаганням, чемпіонат України з кросу не виняток. Тим паче, що атлети борються не лише за медалі, а й за місця в команді на чемпіонат Європи, який в грудні відбудеться в Брюсселі. Курсанти Військового інституту також взяли участь в змаганні, пробігли свої дистанції та по..
[ читати далі ]
Відбулась зустріч випускного курсу військових журналістів із замовником Національної гвардії України
До Військового інституту завітав начальник прес-служби НГУ Руслан Музичук і старший офіцер відділу інформації та комунікації Євген Крамаренко. Вони ознайомили курсантів 4 курсу за спеціальністю "Військова журналістика" з специфікою роботи у прес-службах та медіа комунікацією НГУ, розповіли про штатно-посадову структуру підрозділів формування, пр..
[ читати далі ]