Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Мережа радників і радниць з ґендерних питань затвердила меморандум про співпрацю
За участі Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики Катерини Левченко та у співпраці з Варшавським Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ) було проведено зустріч з радниками з ґендерних питань (онлайн). У заході також прийняла участь і радник начальника Військового інституту Київського національного університету імені Та..
[ читати далі ]
Сьогодні Військовий інститут святкує свою 24 річницю
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка є сучасним багатопрофільним, інтегрованим військовим вищим навчальним закладом, що здійснює підготовку фахівців з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших військових формувань.
[ читати далі ]
У ВІКНУ святкують Хрещення Господнє за всіма традиціями
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзначають Хрещення Господнє дотримуючись всіх традицій. Купання в ополонці на Водохреща вже стало традиційним із року в рік. Цього року курсанти та офіцери інституту також не змінили традиціям і занурилися в ополонку одного з водойм столиці та долучилися до Хрещен..
[ читати далі ]
ВІКНУ розширює співпрацю з Ягеллонським університетом у Польщі
Науково-педагогічний склад Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка постійно залучається до різних програм по обміну досвідом із закордонними колегами та підвищення кваліфікації. Так, науковий співробітник науково-дослідного центру майор Іван Невмержицький пройшов викладацьку практику в Ягеллонському університеті, Республіка Польща. Важливо,..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ знайомляться із новітніми зразками військової техніки та озброєння для Сухопутних військ Збройних Сил України
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка знайомляться із зразками озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва яка замінить застарілі радянські зразки, що нині є на озброєнні військових частин Сухопутних військ. Зокрема, це ракетне озброєння, безпілотні літальні комплекси, засоби зв’язку,..
[ читати далі ]
У ВІКНУ є претенденти для участі у фіналі Конкурсу з української мови імені Петра Яцика
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка визначили переможницю першого відбірковому етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який проходить в нашій країні вже двадцять два роки поспіль. Загалом, у відбірковому етапі конкурсу приймали участь 30 курсантів з різних кафедр Військового..
[ читати далі ]
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Сердечно вітаю всіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаю всім Миру, щастя, злагоди, добра і міцного здоров'я. Нехай 2022 рік принесе здійснення мрій та планів, подарує нові надії, відкриє широкі горизонти для високих звершень. Бажаю всім, щоб прийдешній рік став плідним в навчанні, службі та особистому житті! Натхнення, щастя, удачі ..
[ читати далі ]
У ВІКНУ пройшли курс з гендерної політики та протидії сексуальним домаганням у військовій сфері
Курсанти, які входять до складу Ради з гендерних питань Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшли курс «Гендерна політика та протидія сексуальним домаганням у військовій сфері». За допомогою громадського проєкту масових відкритих онлайн-курсівна на платформі “Prometheus” вони ..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ влаштували діткам справжнє новорічне свято
Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка влаштували справжнє новорічне свято для вихованців столичного соціально-реабілітаційного психологічного центру для дітей №1. Найбільше діти зраділи не солодощам, з якими до них приїхали курсанти ВІКНУ, а увазі, якої їм так не вистачає. Їхні, по-справжньому до..
[ читати далі ]
Курсант ВІКНУ виборов три медалі на чемпіонаті Европи в Угорщині
Курсант Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Владислав Глущенко виборов два срібла і одну бронзу на чемпіонаті Європи з кікбоксингу який нещодавно пройшов в місті Залаегерсег (Угорщина). Владислав у складі збірної України виступає не вперше. До цього він в 2019 році став переможцем чемпіонату світу з цьо..
[ читати далі ]