Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


ВІКНУ разом із усією університетською громадою вшанував пам᾿ять Героїв Крут
Курсанти та офіцери Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом з студентами й співробітниками університету вшанували пам’ять Героїв Крут біля Меморіального комплексу «Пам᾿яті Героїв Крут».
[ читати далі ]
Президент України -– Володимир Зеленський вручив кращим курсантам ВІКНУ премії в 10 000 гривень
У День пам’яті Героїв Крут Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Володимир Зеленський зустрівся з курсантами військових навчальних закладів України та ліцеїстами КВЛ. За словами Глави Держави, понад століття Герої Крут слугують прикладом та разом із сучасними захисниками й захисницями України надихають наступні ..
[ читати далі ]
29 січня - дата, окроплена кров‘ю патріотів нашої країни.
Саме в цей день, у 1918 році 300 юнаків-студентів взяли до рук зброю та у нерівному бою полягли за мирне майбутнє нашої держави. Сьогодні ми вкотре вшановуємо пам‘ять полеглих героїв Крут. Переддень, курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, разом із керівництвом університету, професорсько-вик..
[ читати далі ]
Командир відділення - перша сходинка в управлінні війська
Командир - взірець та приклад для особового складу, людина, на яку можна покластись та доручити завдання різної складності. Але найперше, це людина, яка має гуртувати колектив та бути лідером. Курсанти 2 курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка на практиці в польових умовах проявити себе на посадах ком..
[ читати далі ]
Як поводити себе в стресових ситуаціях і не тільки навчають курсантів ВІКНУ
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка триває цикл практичної підготовки для курсантів молодших курсів. Окрім іньших занять з бойової підготовки з курсантами були проведені заняття з психології на тему: "Гострі стресові реакції військовослужбовців та їх подолання у бойових умовах". Курсанти ознайомились..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ зустрілися із «кіборгом», який керував обороною ДАПУ
Учасник війни на Донбасі Олександр Скиба, який нині працює у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка зустрівся з курсантами молодших курсів та розповів їм про події в нашій Державі, свідком та учасником яких він був, починаючи з серпня 2014 року. В цьому році він був мобілізований до війська, служив у 122-..
[ читати далі ]
ВІКНУ в команді переможців змагань на кубок ректора КНУ з більярду "Вільна піраміда"
У Києві нещодавно проходили вже в тринадцете поспіль змагання на Кубок Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”. Цього разу в змаганнях прийняли участь 39 спортсменів з 18 закладів вищої освіти України. У командному заліку Кубок ректора перемогла команда..
[ читати далі ]
У ВІКНУ навчаються французькі офіцери
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка зустрів офіцерів-слухачів загальновійськової академії Сен-Сері Коеткідан Збройних Сил Французької Республіки. Молодші лейтенанти Етьєн Шерпантьє та Тангі Рено були у супроводі заступника аташе з питань оборони при посольстві Французької Республіки в Україні Бенуа Хайнца..
[ читати далі ]
Перелік допущених кандидатів до участі в конкурсі на заміщення вакантних посад
ПЕРЕЛІК ДОПУЩЕНИХ КАНДИДАТІВ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ НАУКОВИХ ПОСАД ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Відповідно до вимог наказу начальника Військового інституту від 17.12.2021 року №265-ОД “Про організацію та проведення конкурсу на заміщення наукових посад у Військовому інституті&rd..
[ читати далі ]
День Соборності України - свято єдності
22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99. Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох ча..
[ читати далі ]