Генерал-майор Журавель відзначає 90-річний ювілей!

7 квітня 2016 року 90-річний ювілей відзначає ветеран Великої Вітчизняної війни генерал-майор у відставці Журавель Олександр Федорович.

Кавалер ордена Червоної Зірки, Великої Вітчизняної Війни 1 ст., За службу Батьківщині у ЗС СРСР, За мужність та багатьох інших достойних відзнак за кропітку працю і сповнене нелегких випробувань війною життя Олександр Федорович є для кожного з нас, військовослужбовців Збройних Сил України, показовою постаттю у виконанні свого військового обов’язку та служінні Батьківщині. Життєвий шлях ювіляра – яскравий приклад для патріотичного виховання молодого покоління в наші дні.

Низький уклін та щиру вдячність за мужність і стійкість, проявлені в роки війни, за доблесну працю в мирний час героя сучасності Журавля Олександра Федоровича висловлює керівництво Військового інституту, науково-педагогічні працівники, представники Ради ветеранів, курсанти та офіцери ВІКНУ.

П’ясецький Ярослав курсант 2 курсу 216ж
Пампуха Юлія курсант 5 курсу 516ж