КОМАНДА ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ЗДОБУЛА СРІБЛО НА ЧЕМПІОНАТІ ЗБРОЙНИХ СИЛ З РУКОПАШНОГО БОЮ

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного завершився чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою серед вищих військових навчальних закладів. Захід відбувся згідно рішення Міністра оборони щодо посилення військово-прикладної складової серед військовослужбовців та курсантів вищих військово-навчальних закладів. За його результатами будуть відібрані найкращі спортсмени, які незабаром представлятимуть вітчизняне оборонне відомство на Кубку Президента України з рукопашного бою.

— Такому виду спорту, як рукопашний бій у Військовому інституті приділяється особлива увага. Тому ці змагання для нас є знаковими, — сказав старший викладач кафедри загально-військових дисциплін підполковник Андрій Балдецький. — Окрім того, Міністр оборони поставив завдання також щодо розвитку інших військово-прикладних видів спорту. Це і військове п’ятиборство, і офіцерське багатоборство, і воєнізований крос, і маршева підготовка. Саме у цьому напрямку працюємо у Військовому інституті.

Активну допомогу у підготовці наших спортсменів надав спортивний клуб Greka MMAв особі майстра спорту міжнародного класу по бойовому самбо,Чемпіона Європи по бойовому самбо Сергія Гречка. Саме завдяки наполегливості, стійкій громадянській позиції та самовідданості цього неперевершеного майстра бойових мистецтв стала можливою перемога наших хлопців на цих важливих змаганнях.

— Нинішній чемпіонат є яскравим свідченням тому, що Збройні Сили дуже серйозно ставляться до професійної підготовки, тому ми із задоволенням відгукнулись на пропозицію надати допомогу у підготовці курсантів столичного військового вузу до цих змагань — сказав Сергій Гречка.

Змагання з дозованим контактом без зупинки часу проводилися з контрольованою силою удару в усі залікові зони: без  травмування та без нокауту, із зупинкою часу для нарахування балів.

За результатами змагань у командній першості наша збірна посіла друге місце та здобула срібло. Усім переможцям чемпіонату в особистому та абсолютному заліках було вручено медалі та грамоти, а команди, які вибороли призові місця, отримали також і спортивні кубки.