ЗБІРНА ФУТБОЛЬНА КОМАНДА ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ПОВЕРНУЛАСЬ ПРИЗЕРОМ ЗІ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ

З 15 по 18 березня цього року на базі спортивного комплексу “Зірка” Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба пройшов чемпіонат Збройних Сил України з міні-футболу серед вищих військових навчальних закладів.

Масштабну спортивну подію Збройних Сил України було відкрито урочистим мітингом, на якому були представлені команди-учасники та суддівська колегія змагань, яку очолив начальник Управління фізичної підготовки Центрального управління підготовки та повсякденної діяльності військ Збройних Сил України полковник Олег Чернявський.

Протягом чотирьох днів у запеклих спортивних двобоях виборювали перемогу 8 команд. За результатами чемпіонату переможцями стала команда господарів – Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Наша команда посіла 3 місце та здобула бронзові медалі.

Командування Військового інституту вітає збірну футбольну команду з чудовим результатом та бажає подальших спортивних успіхів!