КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ ПІДВИЩУЄ ПРОФЕСІЙНІ ЯКОСТІ МАЙБУТНІХ ЖУРНАЛІСТІВ

Заслужений журналіст України, професор кафедри військової журналістики Олександр Клубань провів показове заняття з навчальної дисципліни “Психологія творчості військового журналіста”, яке розробила та підготувала курсант 5-го курсу Яна Садовніченко. Під час його проведення було презентовано теоретичну частину навчального матеріалу, а керівник доповнював доповідь коментарями практичного змісту до кожного розглянутого питання, акцентуючи особливу увагу на найбільш проблемних.

У ході лекції  використовувались нелінійні методи навчання – ефективні комп’ютерні та телекомунікаційні новітні технології із широкими можливостями адже інформатизація такого навчання відповідає сучасним вимогам.  Професійна діяльність вимагає від тих, хто сьогодні навчається, не тільки розуміння, запам’ятовування та відтворення здобутих знань, але й найголовніше – вміння ними оперувати, ефективно застосовувати у повсякденній діяльності за спеціальністю й творчо їх розвивати.

― З урахуванням завдань, які ставляться перед випускниками військового вишу, лейтенант має бути готовим до виконання своїх обов’язків за призначенням із першого дня офіцерської служби. Тому під час проведення цього заняття курсанти ознайомилися з основними видами, напрямками та особливостями кар’єрного зростання у своїй майбутній професії, придбали певні навички з ситуативного моніторингу, оперування поняттями та ефективного застосування вивченої тематики, ― підбиваючи підсумки зазначив Олександр Клубань.