ФАХІВЦІ ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ПРОВОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ З ОФІЦЕРАМИ ТА ПРАЦІВНИКАМИ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ

На виконання плану проведення мобільних курсів з питань запобігання та протидії корупції у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, затвердженого 26 лютого 2015 року першим заступником Міністра оборони України, фахівцями наукового центру запобігання та протидії корупції Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проходить мобільний курс запобігання та протидії корупції із особовим складом Військового інституту.

- Командування Військового інституту висловлює вдячність за таку чудову нагоду отримати від фахівців центру нову та якісну оцінку сучасним змінам у антикорупційному законодавстві України, - зазначив у одному з виступів заступник начальника Військового інституту по роботі з особовим складом полковник Віктор Уліч та висловив сподівання на подальшу спідлену співпрацю з представниками центру.

До курсів залучаються особовий склад інституту, який приймає управлінські рішення щодо організації навчально-виховного процесу, кадрових, фінансово-економічних питань та закупівель.

Зазначений курс запобігання та протидії корупції спрямований на формування доброчесності та ознайомлення особового складу різних категорій із ймовірними корупційними загрозами під час організації навчально-виховного процесу та у ході повсякденної діяльності.