У ВІЙСЬКОВІЙ АКАДЕМІЇ (м. ОДЕСА) ОБГОВРИЛИ ПИТАННЯ ПОВ’ЯЗАНІ З ПІДВИЩЕННЯМ РІВНЯ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ

В Одесі під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сли України генерала армії України Віктора Муженка відбулась науково-практична конференція з питань удосконалення діяльності вищих навчальних закладів країни з урахуванням досвіду проведення АТО.

У заході взяли участь начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін, начальник кафедри загальновійськових дисциплін військового факультету фінансів і права полковник Віктор Шваб та старший викладача підполковник Олександр Борзак.

Впродовж двох днів залучені до конференції посадові особи обговорювали низку проблемних питань, пов’язаних з підвищенням рівня підготовки курсантів, та обмінювались досвідом щодо використання навчальної та навчально-технічної баз військових вишів.

На першому етапі заходу присутні зосередили увагу на аналізі підготовки курсантів та порядку роботи керівного складу органів військового управління, військових частин і ВНЗ щодо розподілу випускників. Окрім цього, генерали та офіцери обговорили особливості підготовки курсантів за різними офіцерськими військовими спеціальностями та поділились досвідом щодо проведення занять з вогневої, тактичної, технічної підготовки та водіння.

Насиченим на проведення різноманітних пізнавальних заходів був і другий етап науково-практичної конференції, який проходив в Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії. Там, в польових умовах, учасники конференції ознайомились з методикою підготовки та проведення занять за предметами навчання з використанням польової навчальної та матеріально-технічної бази.

На завершення науково-практичної конференції її учасники в форматі круглого столу обмінялись своїми думками щодо оптимізації підготовки офіцерських кадрів з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції на Сході України, опрацювали свої пропозиції щодо здійснення ротації офіцерів-викладачів до бойових частин та призначення на посади науково-педагогічного складу офіцерів з бойовим досвідом.