Зустріч курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з директором Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України

28 вересня  2014 року  у  Військовому інституті  Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках факультативного заняття з курсантами випускних курсів спеціальностей “Психологія” та “Політологія”, слухачами курсів підготовки осіб рядового і сержантського складу була організована зустріч з директором Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, учасником АТО полковником Валентином Федічевим. В ході обговорення були розглянуті актуальні питання, вирішення яких необхідне для виконання бойових завдань, з урахуванням досвіду застосування  Збройних Сил України в антитерористичній операції, за напрямками:

• визначення пріоритетних напрямів діяльності щодо формування та реалізації гуманітарної і соціальної політики держави у Збройних Силах України, координація роботи у цій сфері;
  • організація ідеологічної роботи, розроблення та здійснення заходів щодо розвитку культури і духовності у Збройних Силах України, військово-патріотичного виховання громадян України;
  • здійснення заходів щодо реалізації соціально-правових гарантій військовослужбовців, членів їх сімей, працівників Збройних Сил України.

Полковник Федічев поділився з курсантами особливостями військової служби у зоні АТО,  надав практичні поради щодо попередження порушень військової дисципліни, організації психологічної та інформаційно-пропагандистської роботи у підрозділах.

Зокрема, розповів слухачам про свій досвід управління військами та роботи  з особовим складом  під час бойових дій на сході України.

Такі зустрічі надають курсантам можливість бути максимально готовим  до роботи в реаліях війни та ефективно виконувати свої службові обов’язки щодо підтримання високого бойового духу і дисципліни серед особового складу.