ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ ДО ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

21 липня 2015 року стартували випробування для вступників, які виявили бажання навчатись в одному з найкращих навчальних закладів України.

— Кількість охочих вступити до нашого навчального закладу є досить великою. Окрім цього, географія абітурієнтів охоплює майже всі регіони України, — зазначив заступник відповідального секретаря Приймальної комісії від Військового інституту полковник Ігор Ольховой.

Вступники складали залік з фізичної підготовки, проходили психологічне обстеження та медичну комісію.

Найкращі результати з фізичної підготовки, які показали абітурієнти під час сьогоднішньої здачі: біг 100 м, хлопці – Дмитро Онопко, дівчата – Інна Тімофєєва, підтягування на перекладині (хлопці) – Михайло Кучерявий, комплексна силова вправа (дівчата) – Юлія Руренко, біг 1000 м (дівчата) – Надія Лаврентьєва, біг 3000 м (хлопці) – Дмитро Комар.

- Ми бачимо зацікавленість молоді до військових спеціальностей. Значну кількість абітурієнтів цього року складають випускники військових ліцеїв та коледжів, - наголосив технічний секретар відбіркової комісії Військового інституту підполковник Сергій Семеха.

Вступні випробування триватимуть до 27 липня цього року.