Британський досвід

22 травня, на базі 3-го окремого полку спеціального призначення в місті Кіровоград розпочались тактично-інструкторські навчання разом з представниками Королівських Збройних Сил Великобританії. В якості перекладачів у зборах брали участь курсанти 4-го курсу 413-іф навчальної групи Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Британські колеги, які представляли Англію та Північну Ірландію ділилися досвідом у проведенні спеціальних операцій, набутих під час виконання завдань в Афганістані, Іраку та Північній Ірландії з військовослужбовцями Збройних Сил України. Наші курсанти здійснювали лінгвістичне забезпечення військ в умовах максимально наближених до бойових. Навчання тривали 2 тижні.

Курсант 416-ж групи

Довгаленко Роман