Науковці обговорили проблеми психологічної допомоги, соціальної та медико-психологічної реабілітації учасників АТО

03 червня 2015 року у  Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася  міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми психологічної допомоги, соціальної та медико-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції».

У обговоренні проблеми взяли участь представники Міністерства оборони, інших силових структур, провідні наукові та науково-педагогічні працівники, психологи, медики-реабілітологи, науково-педагогічні працівники кафедри військової педагогіки та психології та курсанти Військового інституту Київського національного університету імені  Тараса Шевченка.

Робота конференції була організована у секціях, учасники яких обговорили актуальні проблеми морально-психологічного забезпечення бойових дій, підготовки фахівців вищої військової школи, правового захисту соціальних гарантій учасників АТО.