Чиста Перемога!

19 травня 2015 року на стадіоні КНУ імені Тараса Шевченка відбувся Суперкубок з футболу серед студентів та курсантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Змагання були проведені в два етапи: півфінал та фінал. У півфіналі за перемогу боролися команди механіко-математичного, фізичного, філософського факультетів та команда Військового інституту. Під палючим сонцем у фінал вийшло двоє найсильніших суперників. Слід зазначити, що протягом дійства учасникам неодноразово надавалася медична допомога через постійні травми − жага до перемоги давала про себе знати.

Так, у боротьбі за Суперкубок з футболу зустрілися команди філософського факультету та Військового інституту. В результаті видовищного матчу беззаперечну перемогу з рахунком 5:0 виборола команда ВІКНУ. Вітаємо!!!

Курсант 416 ж навчальної групи
Олена Кравченко