Вражаючий результат Військового інституту на чемпіонаті серед вищих військових навчальних закладів ЗС України з боксу

16-19 квітня у м. Львів відбувся боксерський турнір серед військових вишів. Участь в змаганнях брали 9 навчальних закладів.

Чоловіки представляли свої навчальні заклади у дев'яти, жінки в семи вагових категоріях. Загальна кількість учасників - понад 150 боксерів.

Команду Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка представляли 12 боксерів збірної команди з боксу та рукопашного бою.

В результаті трьох днів запеклої боротьби, нашим курсантам вдалося посісти почесне 3 загальнокомандне місце, виборовши золоту, 2 срібні та 5 бронзових нагород.

Вітаємо наших боксерів із успішним виступом.

Ми впевнені, що досвід, який здобувається на ринзі - допоможе нашим спортсменам виховати справжні офіцерські якості, що допоможуть хлопцям та дівчатам на полі бою.