КУРСАНТИ ВІКНУ СТАЛИ ДОНОРАМИ КРОВІ ДЛЯ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ

Майбутні офіцери пройшли триденний марафон донації крові у Національному інституті раку для діток, що мають онкозахворювання.

На запрошення благодійного Фонд допомоги онкохворим дітям "Краб", близько півсотні військовослужбовців зробили добру справу та здали на потреби онкоцентру 20 л крові.

Супроводжували курсантів впродовж трьох днів донації працівники благодійного фонду разом з очільницею Ларисою Лавренюк. За словами організаторів, у період воєнного стану здача крові є особливо важливою. Адже кількість донорів зменшується, а кількість людей, що потребують допомоги — збільшується. Тож кожен може комусь врятувати життя.

Сьогодні курсанти ВІКНУ роблять добру справу і надихають інших.

Пам’ятайте, що ваша кров може врятувати чиєсь життя. Доєднуйтесь до подібних ініціатив.

Національний інститут раку здійснює донації у понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю з 10:00-13:00. За детальною інформацією звертайтесь до НІР та БФ «Краб».