У КНУ імені Тараса Шевченка відбувся півфінал Ліги Гумору КНУ

Участь взяли 5 команд, серед яких була й талановита команда курсантів ВІКНУ "Pixel Company", яка завжди вміє "запалити" зал та подарувати позитивні емоції.

Під час півфіналу команди продемонстрували гумористичні мініатюри-постановки, а наприкінці виступів відбулася імпровізація від учасників під пісні, які виконував гурт Військового інституту "VIAR". Глядачі підтримували свої улюблені команди гучними оплесками.

В результаті, команда Військового інституту посіла перше місце, а також пройшла у фінал.

Також команда “Pixel Company” відкрила збір для бійців 3ОШБр. Унікальним лотом став прапор бригади з підписами бійців.

“До кожного виступу ми ретельно готуємося. Вчорашня гра — не виняток. Було докладено багато, сил, часу та емоцій. Усі редактори та судді повторювали нам, що це був наш найкращий виступ, за весь період діяльності. Тому я впевнена, що ми повністю заслужено посіли 1 місце. Дякую усій команді. Попереду тільки краще. Не порівнюємо себе ні з ким, окрім вчорашніх нас.Тому наступними виступами намагатимемося перевершити самих себе.” - прокоментувала капітан команди “Pixel Company”.

Вітаємо команду та бажаємо нових перемог!