Курсанти Військового інституту покращують навички курсу CQB (close quarter battle)

Курсанти випускного курсу відпрацювали основні елементи ведення міських та вуличних боїв, пересування підрозділу в урбанізованій місцевості, зачистки будівлі та загальновійськові елементи курсу тактики малих підрозділів та тактичної підготовки в особливих умовах.

Під час занять, інструктори приділили увагу відпрацюванню таких елементів, як здійснення нальоту та рейдових дій, переміщення малих груп поміж будівлями,  штурм кімнат у різних варіаціях та тримання оборони у будівлі.

Під час відпрацювання CQB курсанти були забезпечені системою "лазертаг", що дало їм змогу максимально приблизити навчання до специфіки реального бою у місті.