До Військового інституту завітали представники благодійної організації Литовської Республіки «Strong together»

Начальник Військового інституту бригадний генерал Анатолій Шевченко розповів шановним гостям про структуру ВІКНУ та спеціальності за якими здійснюють підготовку майбутніх офіцерів професійні викладачі ВІКНУ.

Окрім того, з Головою делегації паном Едмундасом Якілайтісом обговорили питання щодо співпраці та допомоги Центру підготовки військових капеланів Військового інституту.

Заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Євген Бойко разом з начальником кафедри військової психології та педагогіки полковником Наталією Мась показали литовським гостям новостворений кабінет психологічної реабілітації військовослужбовців, продемонстрували роботу нової системи віртуальної реальності.

Представники делегації були приємно здивовані різноманітністю та унікальністю спеціальностей підготовки курсантів, рівнем знань та професійності викладачів, а також сучасними умовами викладання.