XS
SM
MD
LG
XL
XXL
+38(044)521-32-89
        03189, м. Київ вул. Юлії Здановської, 81
UKR | ENG
       

Військовий факультет сил підтримки та забезпечення

Кафедра фінансового забезпечення військ
Кафедра автомобільної підготовки
Кафедра геоінформаційних систем і технологій
Кафедра військової журналістики

 

Військовий факультет сил підтримки та  забезпечення

 

Факультет у складі Відділення військової підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка було створено 8 грудня 1993 року під назвою "Факультет військово-гуманітарної підготовки", з часом він був перейменований у "Факультет військово-фінансової підготовки".

У 2004 році факультет отримав назву "Військовий фінансово-економічний факультет", з 2010 по 2023 роки – "Військовий факультет фінансів і права".

З жовтня 2023 року має сучасну назву – військовий факультет сил підтримки та забезпечення.

Військовий факультет сил підтримки та забезпечення проводить підготовку фахівців з освітнім рівнем “магістр, офіцер тактичного рівня” за напрямом підготовки " Фінанси, банківська справа та страхування ", "Журналістика", "Геоінформаційні системи і технології".

До складу факультету входять: управління (начальник факультету та його заступники), кафедри, навчальні кабінети, навчальні лабораторії, навчально-тренувальні комплекси, підрозділи курсантів (слухачів), курси перепідготовки (підвищення кваліфікації) тощо.

 

Начальник віійськового факультету сил підтримки та  забезпечення

 полковник
Шпирко Ігор Богданович

 


Заступник начальника факультету з навчальної та наукової роботи - начальник навчальної частини віійськового факультету сил підтримки та  забезпечення
підполковник
Піголь Юрій Миколайович

 

Заступник начальника факультету з морально-психологічного забезпечення 
підполковник
Зіняк Ігор Ярославвоич

 

Факультет складається з 4 кафедр:

Наукова та науково-технічна діяльність

Основними формами наукової діяльності на факультеті є проведення науково-дослідних робіт відповідно до пріоритетних напрямів наукових досліджень Збройних Сил України, організація роботи воєнно-наукових товариств, аналіз, узагальнення й розповсюдження досвіду наукової роботи та його впровадження в навчальний процес.

Військовоий факультет сил підтримки та забезпечення здійснює підготовку за наступними спеціальностями:

Факультет функціонує задля: підготовки курсантів, студентів, слухачів, ад'юнктів, докторантів для подальшої служби на посадах офіцерського або начальницького складу для задоволення потреб Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державній спеціальній службі транспорту, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері охорони державного кордону; проведення наукової, науково-технічної, інноваційної та/або методичної діяльності; здійснення військово-патріотичного виховання.

 

Основними завданнями факультету є:

Усі ці завдання факультет виконує за умов пріоритетності виконання заходів щодо збереження життя та здоров’я тих, хто навчається, озброєння, військової техніки, забезпечення охорони державної таємниці та захисту іншої інформації з обмеженим доступом, відповідно до вимог законодавства України.

Освітня діяльність здійснюється на підставі ліцензій на здійснення освітньої діяльності та передбачає видання випускникам документів про вищу освіту встановленого зразка, затвердженого в установленому законодавством порядку, за акредитованими освітніми програмами (спеціальностями).

Зміст вищої освіти військових фахівців установлюється в освітніх програмах Військового інституту, нормативно-правових актах МОН та Міноборони.

На кафедрах факультету створюється фонд навчально-методичних матеріалів з кожної навчальної дисципліни, що складається з:

Курсантам, слухачам, які є відмінниками навчання, виявили особливі успіхи в навчальній і науковій діяльності та мають зразкову військову дисципліну, можуть призначатися академічні стипендії (іменні стипендії, премії) Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України та інших органів державної влади та місцевого самоврядування.