Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Кафедра фінансового забезпечення військ

Начальник кафедри
кандидат економічних наук
полковник
СИЗОВ АЛІМ ІВАНОВИЧ

Кафедра фінансового забезпечення військ створена в 1994 році як перша кафедра фінансово-економічного напрямку для підготовки офіцерів-фінансистів для Збройних Сил України. Кафедра готує фахівців за напрямом підготовки “Фінанси, банківська справа та страхування” з освітнім рівнем “Бакалавр” та “Магістр” для фінансово-економічної служби Збройних Сил України й інших військових формувань України.

Керівниками кафедри за її історію були: полковник Новіков Н.К. (з 1994 року по 1999 рік), полковник Медведєв Ю.Б. (з 1999 року по 2007 рік), полковник Ващенко І.В. (з 2007 року по 2012 рік) та полковник Сизов А.І. (з 2012 року по теперішній час).

Базову освіту майбутні військові фінансисти здобувають на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Військово-професійна підготовка організована у Військовому інституті, де курсанти отримують військово-теоретичні знання та набувають практичні навички виконання обов’язків на первинних посадах в органах військового управління, військових частинах, закладах та установах Збройних Сил України.

До навчального процесу залучається керівний склад фінансово-економічної служби Збройних Сил України та Міністерства оборони України. Їх участь у навчальному процесі забезпечує тісний зв’язок теоретичного навчання з практичними питаннями, які вирішуються в повсякденній діяльності Збройних Сил України.

На базі кафедри проводяться курси перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців фінансово-економічної служби Збройних Сил України. Якість проведення курсів забезпечується наявністю спеціалізованого класу автоматизованого бухгалтерського обліку.

Акт екпертизи

Рецензії на освітню програму

Акт_екпертизи_ОП_Бакалавр_фінанси

Сертифікат про акредитацію ОП Фінанси та військова економіка ОС

Звіт опитування ОС Бакалавр

Звіт опитування ОС Магістр

Відгук на освітньо-професійну програму "бакалавр"