XS
+38(044)521-32-89
        03189, м. Київ вул. Юлії Здановської, 81
UKR | ENG
Увага! Продовжено термін прийому на навчання для здобуття ступеня бакалавра до 25.08.24. Контактний телефон 044-481-44-86         УВАГА! Продовжено термін конкурсного відбору громадян, які виявили бажання проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу по 27.09.24.

У Військовому інституті завершилось навчання слухачів Курсу розвитку викладацького складу.

27 серпня 2024

10 викладачів ВІКНУ успішно завершили двотижневий навчальний курс та отримали відповідні сертифікати.

«Дуже вдячний розробникам та викладачам цього курсу. Впевнений у тому, що знання, які отримали наші слухачі під час навчання, обовʼязково їм знадобляться у майбутньому та вдосконалять навчальний процес курсантів, а також військову освіту вцілому»,- сказав на випуску слухачів Начальник ВІКНУ полковник Олексій Сіроштан.

Свої враження та слова підтримки також висловили поважні гості: Заступник директора Департаменту військової освіти і науки полковник Максим Касьяненко та Заступник начальника ВІКНУ з навчальної роботи полковник Анатолій Лойшин, а відеопривітання передали Співголови підгрупи розвитку викладацького складу програми «DEEР» Джон Хаген та Ірина Лисичкіна.

Нагадаємо, що дана програма навчання була розроблена на основі найкращих практик НАТО.

Наші викладачі продовжують вдосконалювати свої знання, задля майбутньої професійної підготовки курсантів!