Спортсмени ВІКНУ не перестають радувати своїми досягненнями, як на п'єдесталі переможців, так і на тренерській та суддівській нивах. Так, за високі спортивні результати та вагомий внесок у гирьовий спорт країни Президент Союз Гирьового спорту України Валентин Бербеничук вручив викладачу кафедри виховання фізичного спеціальної фізичної підготовки і спорту майору Максиму Підопригорі посвідчення спортивний суддя Національної категорії.
Президент Союзу гирьового спорту особисто привітав нашого викладача та тренера збірної команди Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченкка.