XS
+38(044)521-32-89
        03189, м. Київ вул. Юлії Здановської, 81
UKR | ENG

Команда ВІКНУ виступила на Чемпіонаті Київської області та Києва із гирьового спорту.

14 лютого 2022

Збірна команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з гирьового спорту виступила на Чемпіонаті Київської області та Києва із гирьового спорту. Понад 120 учасників із всієї області боролися за призові місця. очолував команду Військового інституту викладач кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту майор Підопригора Максим Валерйович. Він безпосередньо виступив у вправі естафета, поштовх по довгому циклу з гирями 32кг. Наші курсанти вдало виступили у всіх вагових категоріях: Гомонюк Софія виборола два перших місця, у вправі двоборство та ривок гирі з довільною зміною рук, у ваговій категорії до 68кг; Братусь Роман посів перше місце у вправі двоборство, у ваговій категорії до 95; Цуканова Христина боролася за третє місця у вправі ривок гирі з довільною зміною рук, у ваговій категорії до 58; Грушевський Максим зайняв третє місце у вправі ривок гирі з довільною зміною рук, у ваговій категорії до 63; Всі спортсмени боролися до останнього. Отриманий досвід допоможе краще зрозуміти стратегію спортивного вдосконалення. А ще, вищевказані військовослужбовці пройшли відбір на Чемпіонат України із гирьового спорту, який планується наприкінці лютого. Разом до перемоги!!