Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Курсант ВІКНУ виборов золото на "Кубку Кия" 
У столиці завершилися змагання «Кубок Кия» з пауерліфтингу та окремих вправ. Організатором заходу виступив Комітет Пауерліфтингу України-офіційний представник міжнародної федерації GPA-IPO. В даних змагання серед юніорів 20-23 у ваговій категорії до 60 кг дебютував курсант Військового інституту Київського національного університету іме..
[ читати далі ]
16 лютого - День військового журналістіа
Сьогодні відзначають військових журналістів. Дата обрана не просто так, аби у зимовий день лютого відзначити кращих з кращих, але й вшанувати й згадати тих, хто поплатився за свій журналістський обов’язок – життям. Рівно 7 років тому, 16 лютого 2015-го року під час виконання бойового завдання, загинув редактор редакції телебачення тел..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ відзначають День єднання разом із університетською громадою
День єднання українського народу на тлі ескалації з боку Російської Федерації став знаковим. 16 лютого - це день вільних, європейських, сміливих українця і українки. Українці не піддаються на провокації, а єднаються і ламають плани ворога. Збройні Сили України сьогодні на захисті єдиної країни, в якій мирно живуть громадяни різного етнічного пох..
[ читати далі ]
Викладач ВІКНУ став спортивним суддею національної категорії
Спортсмени ВІКНУ не перестають радувати своїми досягненнями, як на п'єдесталі переможців, так і на тренерській та суддівській нивах. Так, за високі спортивні результати та вагомий внесок у гирьовий спорт країни Президент Союз Гирьового спорту України Валентин Бербеничук вручив викладачу кафедри виховання фізичного спеціальної фізичної підготов..
[ читати далі ]
Команда ВІКНУ виступила на Чемпіонаті Київської області та Києва із гирьового спорту.
Збірна команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з гирьового спорту виступила на Чемпіонаті Київської області та Києва із гирьового спорту. Понад 120 учасників із всієї області боролися за призові місця. очолував команду Військового інституту викладач кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної п..
[ читати далі ]
У ВІКНУ завершилися курси підвищення кваліфікації фахівців морального-психологічного забезпечення
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на базі кафедр військової політології і військової психології та педагогіки були проведені курси підвищення кваліфікації фахівців з питань морально-психологічного забезпечення військових частин і підрозділів безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони та ..
[ читати далі ]
Студенти київських вишів пройшли вогневу підготовку у ВІКНУ
Протягом минулого тижня з громадянами першого року навчання, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу на факультеті післядипломної освіти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, проводились навчальні заняття з модуля “Стрілецька зброя та вогнева підготовка”. До..
[ читати далі ]
Офіцери та працівники Збройних Сил України покращили знання іноземних мов у ВІКНУ
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення Свідоцтв про визначення рівня володіння іноземною мовою військовослужбовцям і працівникам Збройних Сил України, які успішно завершили навчання на курсах іноземних мов. Сертифіковану оцінку навичок володіння мовою за чотирма видами мовле..
[ читати далі ]
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Зарубіжна воєнна інформація»
09-11 лютого 2022 року у Військовому інституті проходитиме акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Зарубіжна воєнна інформація» (ID у ЄДЕБО 29847) за першим рівнем вищої освіти. У рамках акредитаційної експертизи ОПП «Зарубіжна воєнна інформація» відбудеться відкрита зустріч з експертами Національного агентст..
[ читати далі ]
Перелік переможців конкурсу на заміщення наукових посад Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ПЕРЕЛІК ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ НАУКОВИХ ПОСАД ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Відповідно до вимог наказу начальника Військового інституту від 17.12.2021 №265-ОД “Про організацію та проведення конкурсу на заміщення наукових посад у Військовому інституті” та протоколу Вчен..
[ читати далі ]