Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Акредитаційна експертиза
07-08 березня 2023 року у Військовому інституті проходитиме акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Цивільно-військові відносини» (ID у ЄДЕБО 29856) та «Правоохоронна діяльність в Збройних Силах України» (ID у ЄДЕБО 49893) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. У рамках акредитаційної експертизи ОПП &..
[ читати далі ]
У Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся випуск молодших лейтенантів.
Сьогодні, 27 лютого, відбувся перший випуск слухачів курсів підготовки офіцерів резерву за спеціальністю морально-психологічного забезпечення та психологія. Протягом короткого часу в інституті відбувалась підготовка мобілізованих військовослужбовців солдатського та сержантського складу із вищою освітою. Після завершення даних курсів ті, хто навча..
[ читати далі ]
Військова журналістика завжди ґрунтувалась на співпраці з цивільними медіа.
Саме про цю співпрацю і обмін досвідом до Військового інституту прийшли розповісти та відзначити День військового журналіста відомі українські медійники. Із курсантами ВІКНУ та студентами-журналістами КНУ імені Тараса Шевченка поспілкувались спеціальні кореспонденти телеканалу «1+1» #NatasyaNagorna Наталя Нагорна, #OleksandrMotornyi Ол..
[ читати далі ]
16 лютого, в День відзначення військових журналістів заступник Міністра оборони України Ганна Маляр виступила з лекцією перед курсантами Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Сьогодні, 16 лютого, в День відзначення військових журналістів заступник Міністра оборони України Ганна Маляр виступила з лекцією перед курсантами Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Саме у цьому військовому навчальному закладу готують військових журналістів для медіаструктур Сил оборони України. Під ч..
[ читати далі ]
16 лютого в Україні на державному рівні відзначають День єднання.
Цей день започаткували в Україні 16 лютого 2022 року. Військовослужбовці Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка з нагоди Дня єднання розгорнули Державний Прапор України. Цього року, День єдності набув особливого значення. Українці як ніхто знають, що таке єднатись та захищати Україну від ворога. В єдності ми дев’ятий рік боронимо кра..
[ читати далі ]
16 лютого вітають воїнів інформаційного фронту, які служать в українському війську.
Для перемоги над ворогом важлива стратегічна комунікація війська із суспільством. І тут величезна відповідальність лягає на військових журналістів. Військовий інститут - єдиний серед військових вишів України, який готує фахівців військової журналістики. Завдяки професійній роботі медійників ЗС України є лідерами довіри в суспільстві. Весь світ ..
[ читати далі ]
Erasmus+ KA107  "Nicolae Balcescu" Land Forces Academy Sibiu, Romania СALL – 2023  
Оголошується конкурсний відбір на участь у мобільності Вимоги участі: • Запрошуються бакалаври (2, 3, 4 рік навчання), магістри на навчання (2 місця 6.03-17.06.2023); • Необхідний рівень володіння іноземною мовою(English B2); • Програма надає фінансування. Напрям обміну: • Military and Defence Сайт університету..
[ читати далі ]
У ВІКНУ проведено відкрите заняття у формі рольової гри.
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка для слухачів 1-го курсу магістратури зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» було проведено практичне заняття у формі рольової гри на тему “Порядок організації роботи посадових осіб, щодо відпрацювання регламентів внутрішнього ..
[ читати далі ]
Практичні заняття для майбутніх військових журналістів в АрміяInform
Курсанти-першокурсники Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», опановують основи медіакомунікацій на базі Інформагентство АрміяInform. Днями курсанти побували на заході від головного офісу Вікімедіа Україна / Wikimedia Ukraine який проходив в Інформагенстві, де дізнались про робот..
[ читати далі ]
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулись заходи з нагоди 25-ї річниці створення Військового інституту
Військовий інститут є фаховим, сучасним міжвідомчим та багатопрофільним військовим навчальним закладом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ми єдині, хто готує офіцерів за такими спеціальностями: фінанси, банківська справа та страхування, внутрішній аудит, військова журналістика, міжнародні відносини, політологія, геодезія т..
[ читати далі ]