XS
+38(044)521-32-89
        03189, м. Київ вул. Юлії Здановської, 81
UKR | ENG

ВІЙСЬКОВІ ОСВІТЯНИ ДОПОМАГАЮТЬ ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМ!

31 липня 2014

У годину лихоліття видно справжніх патріотів нашої держави, готових захищати її та усіляко допомагати тим, хто сам став на її захист.

Не змогли залишитися байдужими до долі оборонців офіцери та працівники Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вони зібрали кошти та придбали за благодійні внески офіцерів і цивільних, на суму близько 36 тисяч гривень, необхідні медичні обладнання для тих, хто лікується у Військово-медичному клінічному центрі реабілітації військовослужбовців Збройних сил України (м. Ірпінь).

Начальник Військово-медичного клінічного центру реабілітації військовослужбовців Збройних сил України – підполковник медичної служби Кіх А.Ю. подякував командуванню та  офіцерам, працівникам Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за допомогу й запевнив, що медичний персонал зробить усе від них залежне, щоб найшвидше поставити у стрій українських воїнів.