Іноземні студенти Університету зацікавились військовою підготовкою у ВІКНУ

24.12.13 відбулася зустріч керівництва факультету військової підготовки Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ФВП ВІКНУ) з іноземними студентами Університету.

Участь у заході взяли: представники Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України, керівництво ФВП ВІКНУ, факультету навчання іноземних громадян та іноземні студенти нашого ВНЗ.

Під час заходу було обговорено питання можливості підготовки іноземних студентів Університету за програмою підготовки офіцерів запасу.

Гостям були презентовані можливості ФВП щодо підготовки військових фахівців у ВІКНУ.

Іноземні студенти виявили високу зацікавленість у навчанні за програмою підготовки офіцерів запасу.