Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

У ВІКНУ обрано нового голову Курсантської (студентської) ради

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 21.12.13 відбулася звітно-виборча конференція Курсантської (студентської) ради.

Участь у заході взяли: заступник начальника Військового інституту з виховної роботи полковник Віктор Уліч, почесні голови Курсантської ради офіцери Андрій Шевчук та Богдан Щеглюк, голова Курсантської ради ВІКНУ сержант Руслан Колішенко, голова соціального департаменту Студентського Парламенту Університету Діана Абдулаєва, а також актив Курсантської ради.

На початку заходу полковник Віктор Уліч вручив Знак Військового інституту сержанту Колішенку Руслану за активну участь у суспільному житті Військового інституту та сприянню військово-патріотичному вихованню молоді.

Далі був заслуханий та затверджений звіт Голови Курсантської (студентської) ради Руслана Колішенка.

Із своїми передвиборчими програмами перед присутніми виступили кандидати на посаду Голови, після чого відбулося їх обговорення.

Після таємного голосування та підрахунку голосів було оголошено їх результати, за якими головою Курсантської (студентської) ради став курсант 3 курсу Роман Похольчук.

Від керівництва ВІКНУ учасників заходу привітав заступник начальника Військового інституту з виховної роботи полковник Віктор Уліч.

– Курсантська рада сьогодні посідає провідне місце у суспільному житті нашого інституту, – підкреслив полковник Віктор Уліч. – Нема такого напрямку у життєдіяльності ВІКНУ, яким би не опікувався орган курсантського самоврядування. Кожний курсант та студент це відчуває на собі. Навчання, побут, спортивні та культурно-виховні заходи, соціальні питання – ніщо не залишається поза увагою активу.

Фотографії