Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

У ВІКНУ розпочали стажування курсанти Загальновійськового училища Збройних сил Французької Республіки Сен-Сір Коеткідан

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно до рішення першого заступника Міністра оборони України та Плану двостороннього співробітництва між оборонними відомствами України та Французької Республіки на 2013 рік розпочали стажування курсанти Загальновійськового училища Збройних сил Французької Республіки Сен-Сір Коеткідан молодші лейтенанти Лоріан де Отклок та Луї Ервуе.

Метою перебування курсантів Французької Республіки є мовне стажування та ознайомлення із системою підготовки військових фахівців у Військовому інституті.

У перший день для гостей було проведено брифінг, присвячений історії створення інституту, його розбудові, структурі та організації навчально-виховного процесу, унікальній системі інтеграції цивільної та військової складових підготовки військових фахівців, яка існує у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Французькі курсанти ознайомились із навчально-матеріальною базою факультету іноземних мов та військового перекладу, на якому вони проходитимуть стажування.

Програмою перебування військовослужбовців Збройних сил Французької Республіки у Військовому інституті передбачено проведення занять з історії України, розвитку її Збройних Сил, культури та побуту нашого народу. Французьких курсантів також буде залучено до проведення занять з французької мови в групі офіцерів-слухачів. Представники Збройних сил Французької Республіки відвідають музеї та історичні місця Києва.

Проведення зазначеного стажування є яскравим прикладом плідної співпраці між Військовим інститутом та Апаратом аташе з питань оборони при Посольстві Французької Республіки в Україні. Вже шостий рік поспіль курсанти Загальновійськового училища Сен-Сір Коеткідан Збройних сил Французької Республіки мають змогу не лише покращити мовну підготовку, а й ознайомитись із кращим Університетом країни, у стінах якого здобувають профільну вищу освіту курсанти Військового інституту.

Фотографії