Фахівці із виховної роботи підвищили свою кваліфікацію

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 17.01.13 по 08.02.13 проводились курси підвищення кваліфікації фахівців із виховної роботи (по роботі з особовим складом).

Метою курсів було набуття офіцерами теоретичних та практичних навичок у сфері виховної роботи з особовим складом.

Свою кваліфікацію підвищили 19 офіцерів, які представляли Сухопутні війська, Головне управління зв’язку та інформаційних систем ГШ Збройних Сил України та ВІТІ “КПІ”.

Із слухачами були проведені заняття з навчальних дисциплін: “Теорія і методика виховної роботи”, “Актуальні проблеми воєнно-політичної історії України”, “Військова психологія”, “Військове навчання”.

До проведення занять були залучені досвідчені викладачі: професор кафедри політології філософського факультету університету, доктор філософських наук професор Микола Хилько, заступник декана історичного факультету університету з виховної роботи, кандидат історичних наук доцент Юрій Гоман, заступник начальника Військового інституту з виховної роботи, кандидат педагогічних наук полковник Віктор Уліч, професор кафедри військової педагогіки та психології, кандидат військових наук, старший науковий співробітник генерал-майор запасу Віктор Алещенко та інші науково-педагогічні працівники кафедри.

Під час вручення дипломів про закінчення курсів підвищення кваліфікації ТВО заступника начальника Військового інституту з навчальної роботи полковником В’ячеславом Кириком було проведено презентацію навчального посібника “Практичний курс військової психології” (авторський колектив кафедри військової педагогіки та психології). Навчальний посібник підготовлений із метою посилення практичної складової підготовки фахівців у галузі військової психології, а також для практичного використання офіцерами-психологами в частинах та підрозділах Збройних Сил України.

Найбільш старанно навчалися на курсах майор Сергій Дерев’янко та старший лейтенант Рада Банецька.