Підвищуємо правову свідомість офіцерів та працівників Збройних Сил України

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 02.07.13 відповідно до плану проведення комплексу профілактичних заходів щодо запобігання та протидії корупції у 2013 році відбувся лекторій з особовим складом.

Мета заходу – профілактика запобігання вчиненню корупційних правопорушень серед особового складу ВІКНУ.

З лекціями на зазначену тему виступили: заступник начальника Військового інституту з виховної роботи полковник Віктор Уліч та юрисконсульт юридичної групи капітан юстиції Антон Волков.

До присутніх були доведені останні зміни у законодавчій базі України щодо запобігання та протидії корупції, обмеження щодо одержання дарунків (пожертв), а також наведені приклади притягнення до юридичної відповідальності осіб, які скоїли правопорушення.

На завершення лекторію виступаючі відповіли на запитання присутніх.