Навчальний збір студентів 2013 року

23 липня 2013 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочався навчальний збір студентів КНУ та інших вишів.

Теоретична частина навчальних зборів проводиться у Військовому інституті, а практична – у військовій частині А1815 смт. Гончарівське Чернігівської області.

Після зборів курсанти прийматимуть Військову присягу на вірність українському народові. Ця урочиста подія відбудеться о 10 годині 23 серпня 2013 року в День Державного Прапора України, після того, як курсанти складуть Державний випускний іспит.

У святкових заходах візьмуть участь почесні гості. Серед них представники  КНУ імені Тараса Шевченка та ветерани Збройних Сил України.

Охочих долучитись до зазначеного заходу запрошуємо у Військовий інститут за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 81.