У Військовому інституті мобілізовані військовослужбовці Навчального батальйону резерву офіцерського складу післядипломної освіти склали присягу на вірність українському народові

Ця присяга - символ їхньої готовності стати оберегом свободи та незалежності нашої держави.

В присутності своїх побратимів та командирів, лунали слова, які несуть у собі велику вагу: "Я, вступаю на військову службу і урочисто клянусь народу України завжди бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно дотримуватись Конституції і законів України, зберігати державну і військову таємницю”.

Ці слова відображають не тільки готовність вступити в ряди захисників, але і величезний патріотизм та любов до України. Мобілізовані військовослужбовці  стали частиною великої родини - родини тих, хто обирає захищати той світ, в якому ми живемо.