Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

У Військовому інституті відбувся випуск молодших лейтенантів за спеціальністю морально-психологічне забезпечення та психологія

За відносно короткий період часу військовослужбовці пройшли професійну підготовку та отримали сертифікати про завершення навчання й первинне офіцерське звання. 

 

На випуску був присутній заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України полковник Володимир Яцентюк та священнослужитель ПЦУ Степан Альмес, який благословив військових на подальшу службу.

Полковник Яцентюк наголосив про важливість військових психологів та заступників з морально-психологічного забезпечення у підрозділах, особливо які виконують бойові завдання. А також нагородив найкращих випускників подяками Головного управління МПЗ.

 

Перед випускниками виступив їх колега та побратим Герой України молодший лейтенант Дмитро Бублик, який наголосив на єдності і братерстві між військовослужбовцями.

 

На завершення, новоспечені офіцери зробили спільне фото на згадку про навчання у ВІКНУ, а також подякували викладачам та командирам.

Фотографії