Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Вшанування пам‘яті жертв Голодомору

«Біль у серці на віки! А он де під тином опухла дитина, голоднеє мре… І не в однім отім селі, а скрізь на славній Україні…»  Тарас Шевченко.

У Військовому інституті вшанували пам’ять жертв голодомору. Курсанти ВІКНУ виклали запаленими лампадами хрест, який символізує нашу пам'ять про невинно померлих від голоду людей. 

Ми не повинні забувати про страшну трагедію, яку пережив український народ у 30-х роках ХХ сторіччя. У минулому сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом.

Під час хвилини мовчання військовослужбовці, ставши на коліно, схилили голову перед пам’яттю невинно убієнних голодом - геноцидом.
А також напередодні пам’ятної дати у Військовому інституті презентували інсталяцію малюнків, створених курсантами у пам’ять про жахливі роки голоду.

Запаливши свічку пам'яті давайте разом із усією Україною та людьми доброї волі хвилиною мовчання вшануємо ні в чому невинних жертв яких погубив голод, який не пережив мабуть, жоден народ в історії людства.

 

Фотографії