Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

У Військовому інституті відбулися змагання на першість з гирьового спорту інституту

Змагання присвячені пам'яті курсанта ВІКНУ молодшого лейтенанта посмертно Яна Шевченка, який віддав своє життя за Україну під час повномасштабного вторгнення.

Учасники і гості заходу зібрались, щоб таким чином вшанувати пам'ять молодого військовослужбовця. Він захоплювався гирьовим спортом та мріяв про спортивні досягнення. Напередодні змагань, курсанти відвідали могилу Яна Шевченка та поклали квіти, шануючи пам’ять нашого героя та інших полеглих курсантів.

Традиційно змагання відкривав начальник Військового інституту бригадний генерал Анатолій Шевченко та начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту полковник Роман Малець.

У змаганнях взяли участь близько дві сотні курсантів, які продемонстрували свою витривалість та силу у різних вправах з гирями. Вболівальники активно підбадьорювали учасників. За результатами змагань було визначено 33 переможці.

Начальник Військового інституту бригадний генерал Анатолій Шевченко вручив кубки, нагороди та подяки кращим спортсменам. Побажав усім курсантам успіхів та наснаги у спорті.

Змагання підкреслили те, що спорт – це не тільки здоров’я та хороша фізична форма, але й могутній інструмент об'єднання та підтримки для військової спільноти.

Бажаємо майбутнім чемпіонам наснаги, витримки, сміливості та наполегливості, впевнено йти до своєї мети. Тренуємо та гартуємо силу духу ЗС України.

Фотографії