ВІСНИК КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА. ВІЙСЬКОВО-СПЕЦІАЛЬНІ НАУКИ

Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Військово-спеціальні науки” науковий журнал відкритого доступу, заснований у 1998 році.

Зареєстровано: Міністерством юстиції України. Свідоцтво про державну реєстрацію КВ № 25416-15356ПР від 03.02.2023

Журнал включено до переліку наукових фахових видань України (категорія Б) зі спеціальностей 011, 014, 015 – педагогічні; 072 – економічні; 193 – технічні (наказ МОН від 26.11.2020 № 1471) та 053 – психологічні; 081 – юридичні (наказ МОН від 09.02.2021 № 157).

Метою журналу є популяризація і поширення наукових здобутків української та зарубіжної наукової спільноти з актуальних питань військової педагогіки і психології, військової економіки, військової географії, геопросторової підтримки, права.

Проблематика публікацій:

• військова освіта;

• професійна підготовка військових фахівців;

• психологічне забезпечення підрозділів ЗСУ та інших силових структур сектору безпеки та оборони України;

• психологічна реабілітація;

• оперативна психологія;

• фінансове забезпечення сектору безпеки і оборони України;

• теоретичні та правові основи суспільних відносин у воєнній сфері;

• правові засади становлення і розвитку системи військової юстиції;

• проблеми законодавства і права у сфері оборони;

• військова топографія, геодезія, картографія та географія;

• топогеодезичне та навігаційне забезпечення ЗСУ;

• інформаційні технології у топогеодезичному та навігаційному забезпеченні ЗСУ

Періодичність: чотири рази на рік
Мови видання: українська, англійська

Адреса редакції:

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

вул. Юлії Здановської, 81, Київ, 03189, Україна

З будь-яких питань звертатись до редакції видання на поштову скриньку: military.bulletin@knu.ua

Офіційний сайт видання:

Для опублікування статті у № 3(55) за 2023 рік необхідно не пізніше 31 липня 2023 року:

1. Заповнити довідку про автора/авторів за наступним посиланням.

2. Статтю, оформлену згідно з вимогами, завантажити на сайт Вісника за посиланням

Запрошуємо усіх бажаючих до творчої співпраці!