Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

ІНТЕНСИФІКАЦІЯ СПІВПРАЦІ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ З УСТАНОВАМИ-ПАРТНЕРАМИ КРАЇН АЛЬЯНСУ

З метою інтенсифікації співпраці між установами-партнерами професійної військової освіти країн Альянсу курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка було залучено до Міжнародного тижня “Ніколає Балческу” Академії Сухопутних військ, Румунія. Протягом цього періоду було надано можливості для партнерів з різних країн зустрітися, обмінятися ідеями, розвинути та покращити партнерські відносини, поглибити співробітництво в сфері мобільності. 

Додатково упродовж двох тижнів в Академії викладалися інтенсивні курси “Interoperability” та “Military Leadership”. В рамках кожної дисципліни викладачі формували зі складу взводу інтернаціональні підгрупи для сумісного проєкту/роботи. Це дозволило обмінюватись досвідом з курсантами інших країн, отримувати корисну інформацію та формувати навички. На постійній основі проводилися зрізи знань з матеріалу, що викладався, а також відбувалося тестування рівня фізичної підготовки. По закінченню наші курсанти успішно склали іспит і отримали сертифікати.

Протягом навчання курсанти ВІКНУ залучалися до виїзду на полігон. Інструктори проводили заняття з ознайомлення експлуатації зразків зброї, екіпірування та техніки НАТО. В кінці тренувань для іноземних курсантів-спостерігачів було продемонстровано відпрацювання вправ курсантами Академії з використанням вантажного та бойового гелікоптерів.

За період навчання курсанти залучались і до культурних заходів. Усіх було запрошено відвідати декілька історичних місць, а саме: Сигишоара, Альба-Юлія.

 

 

Фотографії