Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

КУРСАНТИ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ В АКАДЕМІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ІМЕНІ НІКОЛАЄ БЕЛЬЧЕСКУ М. СІБІУ В РАМКАХ СПІЛЬНОЇ ПРОГРАМИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Курсанти ВІКНУ – представники кафедри військової психології та педагогіки та кафедри військової політології військового гуманітарно-лінгвістичного факультету – розпочали своє довготермінове навчання в Академії сухопутних військ імені Ніколає Бельческу м. Сібіу, Румунія.

 

Таку унікальну можливість курсанти Військового інституту здобули завдяки співпраці між українським і румунським закладами професійної військової освіти, що стали університетами-партнерами в рамках міжнародної Програми Erasmus+. У 2022 році Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Академія сухопутних військ імені Ніколає Бельческу м. Сібіу підписали міжінституційну угоду про співробітництво, якою передбачається спільна реалізація освітніх програм, академічних обмінів та програм академічної мобільності, спільні наукові дослідження, доступ до сучасних лабораторій, онлайн-курсів та інших ресурсів для здобувачів освіти, викладачів і науковців.

 

З перших днів перебування курсантам довели умови та правила Академії, познайомили з керівним складом та з іншими учасниками міжнародної програми.

Курсантам з різних країн викладаються наступні дисципліни: Кібербезпека, Англійська мова за військовим напрямом, Міжкультурна комунікація, фізична підготовка за стандартами НАТО та інші. 

Упродовж двох тижнів викладався курс “Interoperability”, до якого заохочували представників з курсантства та офіцерства країн-членів Альянсу. По закінченню курсанти успішно склали іспит і отримали сертифікати.

Академія забезпечує слухачів ефективною матеріально-технічною базою – можна навчатись в бібліотеці, де для усіх охочих надається можливість працювати з ноутбуками з доступом до он-лайн ресурсів. Також велика спортивна зала з різним інвентарем для занять спортом у вільний час. Як і в будь-якому іншому військовому виші тут цінується дисципліна, орієнтованість на відмінне навчання, фізична підготовка. Над цим всі наполегливо працюють.

Участь у програмі академічної мобільності в Академії сухопутних військ імені Ніколає Бельческу стане цінним і корисним досвідом для курсантів Військового інституту, сприятиме подальшому довгостроковому співробітництву між факультетами та науковими колективами університетів-партнерів.

Надалі, в рамках співпраці, Академія сухопутних військ надаватиме курсантам Військового інституту щосеместрово місця для навчання у Румунії з повним фінансуванням з боку Європейського Союзу.

 

#ВІКНУ #обмін_досвідом #навчання #курсанти

Фотографії