Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує посилювати співпрацю з провідними європейськими закладами вищої освіти.

Так, у 2023 році, в рамках програми ERASMUS+, особовий склад Військового інституту (курсанти 2 та 3 року навчання за спеціальністю Фінанси, банківська справа та страхування, а також два здобувачі освітнього ступеня доктора філософії, за спеціальністю Фінанси, банківська справа та страхування) проходять навчання в Інституті менеджменту та адміністрування у місті Порто (Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto, ISCAP). Зазначений інститут є підрозділом одного з найбільших університетів Португалії Politécnico do Porto. 

Основне завдання Інституту побудова мостів між академічним всесвітом, професійною практикою та суспільством. Навчання відбувається за наступними навчальними компонентами: Методи дослідження (Research methodologies), Моделювання та прийняття рішень (Simulation and Decision making), Методи прогнозування (Forecasting methods), Аудит державних установ (Public sector Audit), Фінансові обчислення (Financial calculus), Логістичне забезпечення (Transport and Maintenance Management) та інші. 

Особовий склад, який навчається, переймає кращий досвід організації навчального процесу та забезпечення навчальних компонентів у ISCAP для впровадження його у Військовому інституті. Також в рамках програми ERASMUS+ поглиблено співпрацю у науковій сфері між Військовим інститутом та Інститутом менеджменту та адміністрування у місті Порто, а саме: представники від Військового інституту стали членами Центру організаційних і соціальних досліджень Інституті менеджменту та адміністрування у місті Порто (CEOS ISCAP).

 

#ВІКНУ #обмін_досвідом #курсанти #Erasmus

Фотографії