У Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся випуск молодших лейтенантів.

Сьогодні, 27 лютого, відбувся перший випуск слухачів курсів підготовки офіцерів резерву за спеціальністю морально-психологічного забезпечення та психологія. Протягом короткого часу в інституті відбувалась підготовка мобілізованих військовослужбовців солдатського та сержантського складу із вищою освітою. Після завершення даних курсів ті, хто навчалися сьогодні отримали сертифікат про завершення та первинне офіцерське звання - молодший лейтенант. Інтенсивна підготовка, значний акцент на практичну складову, творчий й часом індивідуальний підхід до кожного, а головне - повна відданість навчанню науково-педагогічних працівників вишу дали свої результати. Найближчим часом новосформовані офіцери будуть захищати Україну від ворога у підрозділах ЗСУ.

Привітав молодих офіцерів зі значною подією у їхньому житті начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення генерал- майор Владислав Клочков, начальник Військового інституту бригадний генерал Анатолій Шевченко, військові капелани отець Stepan Almes, Mykhailo Omelian та Oрест Жигало. В добру путь, панове офіцери! Будьте хоробрими і бережіть своїх підлеглих. Разом Переможемо! Слава Україні!